polštář Termopur Anatomický polštář
Súvisiaci tovar
polštář London Anatomický polštář
0-4týdny
€64,05 bez DPH
€77,50
Z pěny s tvarovou pamětí LAZY-FOAM
Podrobný popis
Nejoblíbenější model vyrobený z pěny s tvarovou pamětí LAZY-FOAM, reaguje na teplo a zátěž, čímž lépe kopíruje a podpírá páteř v oblasti krčních obratlů.
Rozměry: 60 x 39 x 11-6-8 cm
Potah : Velur
Pratelný potah : 60°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | polštáře |
|---|---|
| výška: | 11-6-8 cm |
| délka: | 60 cm |
| šířka: | 39 cm |
| Snímatelnost potahu: | ano |
| Pratelnost potahu: | praní až na 40°C |
| Potah: | Velur |
| Rozměr: | 60 x 39 x 11 |
| Materiál: | Líná Visco pěna |
polštář Paris viscogreen
0-4týdny
€74,38 bez DPH
€90
Vyrobený z nově vyvinuté paměťové pěny z přírodních materiálů.
polštář London polargel
0-4týdny
€83,33 bez DPH
€100,83
Kombinace viscoelastické (pamětˇové,líné) a chladivé pěny polargel.
Polštář PARIS Anatomický polštář
0-4týdny
€55,10 bez DPH
€66,67
Z pěny s tvarovou pamětí LAZY-FOAM
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
