polštář Paris HERBAL Anatomický polštář
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pěna HERBAL-FOAM v anatomickém polštáři London Herbal se vyznačuje měkkostí, lehkostí a je tvarově stálá. Obsahuje výtažky Slézu lesního. Tato rostlina je symbolem pohody a sladkosti. Ve starověkém Řecku ji používali jako všelék. Éterické oleje, které sléz lesní obsahuje, napomáhají uvolnění dýchaní, navozují a posilují relaxační účinky Vašeho spánku.
Rozměry: 60 x 43 x 10 - 11cm
Potah : Velur
Pratelný potah : 60°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | polštáře |
|---|---|
| výška: | 10-11 cm |
| délka: | 72 cm |
| šířka: | 43 cm |
| Snímatelnost potahu: | ano |
| Pratelnost potahu: | ano |
| Potah: | Velur |
| Rozměr: | 60 x 43 x 11 |
| Materiál: | Líná Visco pěna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
