Pohovka Ara
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 96 cm |
| Hloubka: | 105 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 149x200 cm |
| Základní barva: | Palladium 9 |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| Dělka: | 233 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
