Pohovka Lumi béžová
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x190 cm |
| Základní barva: | Salvador 2 |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
€959,92
–8 %
Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
€722,79 bez DPH
€874,58
Dvousedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 bez DPH
€232,92
€443,75
–6 %
Rozkládací pohovka GATSBY I28/I22
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě 1
€342,29 bez DPH
€414,17
pohovka trojsed Bellano
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €471,42 bez DPH
od €570,42
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku
€254,82 bez DPH
€308,33
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 bez DPH
€677,50
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
