Křeslo ušák Leona List
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Poly |
| celočalouněná záda: | ano |
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah hnědá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
Více než 12 týdnů
€337,12 bez DPH
€407,92
TV a relaxační křeslo "ušák"+ elektrické polohování, 1 motor 230V / 29V, potah š
skladem - na ext. skladě
€319,90 bez DPH
€387,08
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah stříbrná látka
skladem - na ext. skladě
€292,36 bez DPH
€353,75
Novinka
Křeslo relaxačn s podnožkou, vodoodpudivá šedá látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
€127,07 bez DPH
€153,75
Relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, pomoc při vstávání, potah lanýžová látka, 2 motory
10 týdnů
€436,98 bez DPH
€528,75
Křeslo, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy - masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€130,51 bez DPH
€157,92
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
