Relaxační křeslo ušák René Aston 8 hořčicové
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | křesla |
|---|---|
| EAN: | 5707252056605 |
| Výška: | 110 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Základní barva: | Aston 8 |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 52 cm |
Novinka
Křeslo "ušák", potah světle modrá látka, kov černý mat
skladem - na ext. skladě
€151,17 bez DPH
€182,92
€312,46
–40 %
Relaxační křeslo BEN K126
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě
€154,93 bez DPH
€187,46
TV a relaxační křeslo s manuálním ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage
skladem - na ext. skladě
€264,81 bez DPH
€320,42
Křeslo, potah modrá voděodolná látka, kovové nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€154,61 bez DPH
€187,08
Křeslo polohovací elektrické, 1 motor, šedá látka, bezdrátové nabíjení pro mobilní telefon
skladem - na ext. skladě
€371,55 bez DPH
€449,58
€694,38
–40 %
Relaxační křeslo COMFORT šedé
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě
€344,32 bez DPH
€416,63
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 bez DPH
€407,92
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah coffee látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 bez DPH
€407,92
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
