Sedací souprava Malmo U šedá velký výběr barev
Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní rozkládací sedací souprava Malmo U která vás zaujme už na první pohled. Díky celočalouněnému provedení ji lze umístit volně do prostoru, kde bude vypadat skvěle ze všech stran. Praktické řešení zahrnuje úložný prostor i funkci rozložení na lůžko, ideální pro občasné přespání. Pohodlný prostorný sedák a měkké opěradlo doplněné šesti nastavitelnými opěrkami hlavy, které si snadno přizpůsobíte podle svých preferencí. Výplň z vlnitých pružin a kvalitní pěny T27 zaručuje optimální oporu, pružnost i dlouhou životnost celé sedačky.
Detaily a rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.
Sedací soupravu lze objednat i v jiném barevném provedení nebo látce za příplatek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sedací soupravy do "U" |
|---|---|
| Hloubka sedáku: | 42 cm / 57 cm |
| nastavitelná opěrka hlavy: | ano |
| Rozkládání: | ano |
| nohy: | plastové, výška 7 cm, stříbrné |
| výplň: | Vlnová pružina a pěna T28 |
| Šířka: | 154-339-212 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Spací plocha: | 125x186 cm |
| Látka: | Monolith 97 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





















