Sedací souprava Lyon U mátová velký výběr barev
Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní sedací souprava Lyon U vás zaujme na první pohled a okamžitě vybízí k relaxaci. Díky celočalouněnému provedení ji můžete umístit kamkoliv do prostoru, kde bude působit elegantně ze všech stran. Sedačka je navržena s důrazem na praktičnost – nabízí úložný prostor i možnost rozložení na lůžko pro příležitostné spaní. O maximální pohodlí se postará hluboký sedák a měkké opěradlo doplněné šesti polohovatelnými opěrkami hlavy, které si snadno přizpůsobíte podle svých potřeb. Kvalitní výplň tvořená vlnitými pružinami a pěnou T27 zajišťuje ideální kombinaci pružnosti, opory a dlouhé životnosti.
Detaily a rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.
Sedací soupravu lze objednat i v jiném barevném provedení nebo látce za příplatek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sedací soupravy do "U" |
|---|---|
| Hloubka sedáku: | 43 cm / 59 cm |
| nastavitelná opěrka hlavy: | ano |
| Rozkládání: | ano |
| nohy: | plastové, výška 5 cm, stříbrné |
| výplň: | Vlnová pružina a pěna T28 |
| Šířka: | 193-333-205 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Hloubka: | 88 cm |
| Spací plocha: | 126x267 cm |
| Látka: | Rosario 466 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





















