Rohová sedací souprava Alba Bis tmavě růžová velký výběr barev
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava Alba se díky svému jednoduchému a nadčasovému designu hodí do každého interiéru. Stane se stylovým a pohodlným doplňkem vašeho obývacího pokoje i pokoje pro hosty. O maximální komfort při sezení se stará kombinace vlnovce spolu s kvalitní PUR pěnou T30 . Praktickou výhodou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy. Jednoduchým mechanismem vytvoříte prostorné lůžko, které poskytne dostatek místa pro pohodlný odpočinek. Samozřejmostí je také úložný prostor vhodný pro uschování lůžkovin. Součástí ceny jsou 3 velké opěrné polštáře a 3 menší dekorační polštářky, které odpovídají vyobrazení na fotografii.
Detaily a rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.
Sedací soupravu lze objednat i v jiném barevném provedení nebo látce za příplatek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 155 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 143x200 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Výška opěráku: | 41 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 50 cm |
| Délka: | 230 cm |
| Látka: | Cruz 63 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.











