Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá velký výběr barev
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava Alba se díky svému jednoduchému a nadčasovému designu hodí do každého interiéru. Stane se stylovým a pohodlným doplňkem vašeho obývacího pokoje i pokoje pro hosty. O maximální komfort při sezení se stará kombinace vlnitých a bonell pružin spolu s kvalitní PUR pěnou.
Praktickou výhodou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy. Jednoduchým mechanismem vytvoříte prostorné lůžko, které poskytne dostatek místa pro pohodlný odpočinek. Samozřejmostí je také úložný prostor vhodný pro uschování lůžkovin.
Sedací souprava Alba je potažena jednobarevnou látkou, kterou stylově doplňují prvky z eko kůže. K dispozici je levé i pravé provedení a několik barevných variant, díky nimž snadno vyberete ideální kombinaci pro váš interiér.
Součástí ceny jsou 3 velké opěrné polštáře a 3 menší dekorační polštářky, které odpovídají vyobrazení na fotografii.
Detailní rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 155 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 143x200 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Výška opěráku: | 41 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 50 cm |
| Délka: | 230 cm |
| Látka: | Cruz 15 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
