Pohovka Twist růžová
Související produkty
Pohovka Twist antracit
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
2-8 týdnů
6 603 Kč bez DPH
7 990 Kč
Pohodlná rozkládací pohovku Twist ...
Pohovka Twist mátová
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-8 týdnů
6 603 Kč bez DPH
7 990 Kč
Pohodlná rozkládací pohovku Twist ...
Pohovka Twist modrá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-8 týdnů
6 603 Kč bez DPH
7 990 Kč
Pohodlná rozkládací pohovku Twist ...
Detailní popis produktu
Pohodlná rozkládací pohovku Twist ve skandinávském stylu. Moderní dřevěné nohy u pohovky vypadají v místnostech velmi efektně. Pohovku lze snadno rozložit pomocí systému klik-klak. Součástí pohovky je polštář. Pohovka je čalouněná v látce Malmo.
MALMO – látka s vysokou odolnost proti oděru při sezení. Odolná proti žmolkování a skvrnám způsobeným umělým světlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 61+90+83 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
10 650 Kč
–6 %
Rozkládací pohovka GATSBY I28/I22
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
skladem - na ext. skladě 1
8 215 Kč bez DPH
9 940 Kč
25 799 Kč
–45 %
Pohovka POHODA 3 šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
skladem - na ext. skladě
11 562 Kč bez DPH
13 990 Kč
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
6 628 Kč bez DPH
8 020 Kč
Pohovka Silva šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 - 6 týdnů
14 504 Kč bez DPH
17 550 Kč
pohovka trojsed Bellano zlatá Akční látka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-8 týdnů
Dvoumístná sedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
4 620 Kč bez DPH
5 590 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
