Pohovka Kaja hnědá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 64 |
| Výška sedu: | 45 cm |
€833,29
–50 %
Pohovka BOB 2 hnědá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
na objednávku
€344,01 ohne MwSt.
€416,25
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
€680,79 ohne MwSt.
€823,75
pohovka dvojsed Bellano
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €397,73 ohne MwSt.
ab €481,25
Dvousedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Rozkládací pohovka NOEL výběr látek
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
Na objednávku
€389,81 ohne MwSt.
€471,67
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
