Křeslo ušák Lord černá ve více barvách
Související produkty
Tip
Křeslo ušák Leona List ve více barvách
2-6 týdnů
5 777 Kč bez DPH
6 990 Kč
Vysoké relaxační křeslo ušák Leona s pohodlným sezením ...
Detailní popis produktu
Vysoké relaxační křeslo ušák Lord s pohodlným sezením je oblíbeným kusem nábytku. Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři. V nabídce také taburet, který poskytne úlevu vaším unaveným nohám. Křeslo je potaženo kvalitní látkou Alova, které nabízíme v několika odstínech.
(Lze vybrat i jiné kombinace látek z nabídky - pište do poznámek) BEZ PŘÍPLATKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Alove |
| celočalouněná záda: | ano |
Novinka
Křeslo relaxační s podnožkou, modrý manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
2 967 Kč bez DPH
3 590 Kč
Novinka
Křeslo "ušák", potah látka v barvě coffee, kov černý mat
skladem - na ext. skladě
3 628 Kč bez DPH
4 390 Kč
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah hnědá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
Více než 12 týdnů
8 091 Kč bez DPH
9 790 Kč
Novinka
Křeslo "ušák", potah šedá látka, kov černý mat
skladem - na ext. skladě
3 628 Kč bez DPH
4 390 Kč
Novinka
Křeslo "ušák", krémová látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
3 628 Kč bez DPH
4 390 Kč
Polohovací elektrické křeslo, krémová látka, hlasové ovládání (ENG), reproduktor, podsvícení, držák telefonu, uložný box
Více než 12 týdnů
13 545 Kč bez DPH
16 390 Kč
Novinka
Křeslo relaxačn s podnožkou, vodoodpudivá růžová látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
3 050 Kč bez DPH
3 690 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
