Křeslo ušák Leona List
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Poly |
| celočalouněná záda: | ano |
€437,46
–42 %
Relaxační masážní křeslo s podnožkou hnědé K47
skladem - na ext. skladě
€206,58 ohne MwSt.
€249,96
Neu
Křeslo "ušák", potah světle modrá látka, kov černý mat
skladem - na ext. skladě
€151,17 ohne MwSt.
€182,92
Neu
Křeslo "ušák", potah látka v barvě coffee, kov černý mat
skladem - na ext. skladě
€151,17 ohne MwSt.
€182,92
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 ohne MwSt.
€407,92
Křeslo polohovací elektrické, 1 motor, šedá látka, bezdrátové nabíjení pro mobilní telefon
skladem - na ext. skladě
€371,55 ohne MwSt.
€449,58
Křeslo "ušák", potah modrá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€120,18 ohne MwSt.
€145,42
Relaxační křeslo, manuální ovládání, světle šedá látka
skladem - na ext. skladě
€216,60 ohne MwSt.
€262,08
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka, 2 motory 240V/29V
skladem - na ext. skladě
€498,97 ohne MwSt.
€603,75
Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
skladem - na ext. skladě
€189,05 ohne MwSt.
€228,75
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá ekokůže
skladem - na ext. skladě
€344,01 ohne MwSt.
€416,25
Křeslo, potah šedá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€96,07 ohne MwSt.
€116,25
Křeslo, lanýžová látka, dřevěné nohy - masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€199,38 ohne MwSt.
€241,25
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 ohne MwSt.
€407,92
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
