Matrace Atlas Visco 200x140x18cm
Related products
Matrace Atlas Astana 3D Flex 140x200x22 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-2 týdny
€240,70 excl. VAT
€291,25
Matrace Atlas Flexi 200x140x18cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-2 týdny
€171,83 excl. VAT
€207,92
Matrace Atlas Visco 200x120x18cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-2 týdny
€189,05 excl. VAT
€228,75
Postel Muna 160 s osvětlením žlutá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€564,40 excl. VAT
€682,92
Postel Mauro 180 silver
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€550,62 excl. VAT
€666,25
doprava zdarma
from €1 547,50 up to –42 %
kontinentální postel 160 MARCO ( s polohováním)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €732,79 excl. VAT
from €886,67
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Kolumbia 180 světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€550,62 excl. VAT
€666,25
doprava zdarma
FREEFREE
from €1 457,92 up to –42 %
kontinentální postel 160 Giardino (boxspring)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €688,36 excl. VAT
from €832,92
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | sendvičové (pěnové) |
|---|---|
| Výška matrace:: | 18cm |
| Tuhost matrace:: | tvrdší |
| Zóny matrace:: | 7 |
| Jádro matrace:: | RE pěna |
| Ložná plocha:: | Paměťová pěna/Flexifoam |
| Nosnost matrace:: | 135kg |
| Potah na matraci:: | Snímatelný, dělitelný a pratelný na 60°C |
| Vhodné uložení matrace:: | na lamelový rošt |
Matrace Atlas Flexi 18cm
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
0-3 týdny
€102,96 excl. VAT
€124,58
Matrace Atlas Flexi 200x120x18cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-2 týdny
€171,83 excl. VAT
€207,92
Matrace Atlas Flexi 200x140x18cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-2 týdny
€171,83 excl. VAT
€207,92
Rozkládací matrace Jelena II antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
Skládací matrace Karo tmavě šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€187,67 excl. VAT
€227,08
Rozkládací matrace Jelena II hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
