Postel Kolumbia 180 petrolejová
Related products
Postel Kolumbia 180 světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€638,78 excl. VAT
€772,92
Postel Kolumbia 180 tmavá šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€638,78 excl. VAT
€772,92
Postel boxspring s úložným prostorem Kanada
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€612,60 excl. VAT
€741,25
FREEFREE
Postel boxspring s úložným prostorem Malibu 180 x 200 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€1 032,71 excl. VAT
€1 249,58
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | postele, válendy |
|---|---|
| Dřevěné nohy: | stříbrná |
| Šířka: | 145 cm |
| Výška: | 119 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Lehací plocha: | 180 cm |
| matrace: | bonell |
| úložný prostor: | ano |
| zdobené čelo: | ano |
| topper Visco: | ano zdarma |
| výška sedu: | 59 cm |
| výška čela: | 119 cm |
| šířka postele: | 180 cm |
| délka postele: | 216 cm |
doprava zdarma
from €1 457,92 up to –42 %
kontinentální postel 160 MARCO (boxspring)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €688,36 excl. VAT
from €832,92
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Tip
ZVÝŠENÁ POSTEL STANDA 120X200 Krémová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
from €340,56 excl. VAT
from €412,08
doprava zdarma
FREEFREE
from €1 457,92 up to –42 %
kontinentální postel 160 LUCIA (boxspring)
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €688,36 excl. VAT
from €832,92
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
