Sedací souprava Amalia U šedá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | sedací soupravy do "U" |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 105 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x300 cm |
| Výška sedu: | 51 cm |
| Výška opěráku: | 51 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Šířka područky: | 14 cm |
| Dělka: | 365 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Darla U Inari 100/Soft 17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 032,71 excl. VAT
€1 249,58
FREEFREE
Sedací souprava Berry světle šedá
2-8 týdnů
from €998,28 excl. VAT
from €1 207,92
FREEFREE
Sedací souprava Valentino U zelená
2-8 týdnů
from €1 342,63 excl. VAT
from €1 624,58
doprava zdarma
Sedací souprava Darla U Inari 23/Soft 17
3 - 6 týdnů
€1 032,71 excl. VAT
€1 249,58
doprava zdarma
Sedací souprava Costa U tmavě zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€956,96 excl. VAT
€1 157,92
doprava zdarma
Sedací souprava Jacobs U zelená
2-8 týdnů
from €1 204,89 excl. VAT
from €1 457,92
FREEFREE
Sedací souprava Bruno U antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€1 167,01 excl. VAT
€1 412,08
doprava zdarma
Sedací souprava Axel U béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €929,40 excl. VAT
from €1 124,58
FREEFREE
Sedací souprava Bergamo Bis U šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€1 032,71 excl. VAT
€1 249,58
New
doprava zdarma
sedací souprava Lyon U mátová
2-8 týdnů
from €1 136,02 excl. VAT
from €1 374,58
doprava zdarma
Sedací souprava Darla U Inari 94/Soft 12
3 - 6 týdnů
€1 032,71 excl. VAT
€1 249,58
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
