sedací souprava Toreto světle šedá
Related products
sedací souprava Toreto
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
sedací souprava Toreto modrá
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
sedací souprava Toreto cappuccino
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
sedací souprava Toreto písková
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€447,31 excl. VAT
€541,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA (LECH) 15 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Blek P Torre 11 khaki
3 - 6 týdnů
€1 621,39 excl. VAT
€1 961,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
Rozkládací rohová sedačka TRINIDAD výběr barev
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€772,38 excl. VAT
€934,58
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
