sedací souprava Toreto hnědá
Related products
sedací souprava Toreto
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
sedací souprava Toreto modrá
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
sedací souprava Toreto cappuccino
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
sedací souprava Toreto písková
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€447,31 excl. VAT
€541,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA 5 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Lincoln 83 béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
€875,83
–0 %
Rozkl. rohová sedačka s taburetem NEWPORT výběr barev
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
4 týdny
€722,79 excl. VAT
€874,58
New
Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá
2-6 týdnů
from €585,06 excl. VAT
from €707,92
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L světle modrá
3 - 6 týdnů
€921,83 excl. VAT
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava P Nadia Black - černá
3 - 6 týdnů
€1 680,89 excl. VAT
€2 033,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - fialková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
