Sedací souprava L Nadia Black - černá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 100 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 121x204 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Hloubka sedu: | 50 cm |
| Šířka područky: | 69 cm |
| Dělka: | 275 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
€875,83
–0 %
Rozkl. rohová sedačka s taburetem NEWPORT výběr barev
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
4 týdny
€722,79 excl. VAT
€874,58
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
rohová sedací souprava Sandra Bis
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-6 týdnů
€581,61 excl. VAT
€703,75
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - khaki
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - khaki
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 690,81 excl. VAT
€2 045,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
