Postel Muna 180 s osvětlením černá
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | postele, válendy |
|---|---|
| šířka: | 186 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 18 |
doprava zdarma
from €1 457,92 up to –40 %
kontinentální postel 180 LUCIA (boxspring)
The average product rating is 3,2 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €719,36 excl. VAT
from €870,42
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Mauro 180 silver
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€605,72 excl. VAT
€732,92
doprava zdarma
FREEFREE
from €1 547,50 up to –42 %
kontinentální postel 160 Giardino ( s polohováním)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €732,79 excl. VAT
from €886,67
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
New
Postel Muna 160 s osvětlením antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
