Postel Mauro 180 béžová
Related products
Postel Mauro 180 silver
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€605,72 excl. VAT
€732,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | postele, válendy |
|---|---|
| Úložný prosto: | ne |
| matrace: | taštičkovým pružinovým jádrem |
| nohy: | černé plastové |
| látka: | Matana |
| Tloušťka matrace: | 18 cm |
| Výška sedu: | 58 cm |
| Délka: | 210 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Šířka: | 190 cm |
postel Cairo 160
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€504,48 excl. VAT
€610,42
doprava zdarma
from €1 547,50 up to –40 %
kontinentální postel 180 Murano ( s polohováním)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €764,12 excl. VAT
from €924,58
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Tip
Válenda Klasik 90/200 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €202,83 excl. VAT
from €245,42
Čalouněná válenda Klasik je velmi kvalitní válenda za přijatelnou cenu. Vyztužený úložný prostor....
Tip
ZVÝŠENÁ POSTEL STANDA, S ÚLOŽNÝM PROSTOREM, 120X200
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
0-4týdny
€340,56 excl. VAT
€412,08
Tip
€1 127,79
–40 %
Postel Sally 180/200 cm ořech
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€559,23 excl. VAT
€676,67
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
