Postel Cairo 160 šedá
Related products
postel Cairo 140
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€471,42 excl. VAT
€570,42
postel Cairo 140 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€471,42 excl. VAT
€570,42
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | postele, válendy |
|---|---|
| matrace: | bonell |
| úložný prostor: | ano |
| zdobené čelo: | ano |
| topper Visco: | ano zdarma |
| výška sedu: | 55 cm |
| výška čela: | 95 cm |
| šířka postele: | 165 cm |
| délka postele: | 211 cm |
Postel Muna 160 s osvětlením hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Tip
Válenda Klasik 90/200 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €202,83 excl. VAT
from €245,42
Čalouněná válenda Klasik je velmi kvalitní válenda za přijatelnou cenu. Vyztužený úložný prostor....
doprava zdarma
from €1 547,50 up to –40 %
kontinentální postel 180 MARCO ( s polohováním)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €764,12 excl. VAT
from €924,58
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Muna 160 s osvětlením černá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Kolumbia 160 tmavá šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€602,27 excl. VAT
€728,75
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
