Postel Cairo 140 modrá
Related products
postel Cairo 160
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€504,48 excl. VAT
€610,42
Action
rozkládací matrace/křeslo Selena šedá
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem
from €109,85 excl. VAT
from €132,92
Rozkládací matrace Jelena II zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
rozkládací matrace/křeslo Selena červená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-3 týdny
from €130,17 excl. VAT
from €157,50
rozkládací matrace/křeslo Selena fialová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-3 týdny
from €130,17 excl. VAT
from €157,50
rozkládací matrace/křeslo Selena zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-3 týdny
from €130,17 excl. VAT
from €157,50
rozkládací matrace/křeslo Selena hnědá
The average product rating is 3,5 out of 5 stars.
0-3 týdny
from €130,17 excl. VAT
from €157,50
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | do 140 cm |
|---|---|
| matrace: | bonell |
| úložný prostor: | ano |
| zdobené čelo: | ano |
| topper Visco: | ano zdarma |
| výška sedu: | 55 cm |
| výška čela: | 95 cm |
| šířka postele: | 145 cm |
| délka postele: | 211 cm |
Postel Muna 140 s osvětlením černá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
postel Cairo 140 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€471,42 excl. VAT
€570,42
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
