Rozkládací pohovka Riva světle šedá
Related products
Rozkládací pohovka Riva modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€324,58 excl. VAT
€324,58
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šířka: | 192 cm |
| Hloubka: | 91 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Výška sedací plochy: | 46 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 56 cm |
| látka: | manila 15 |
| výplň: | Vlnová pružina |
| nohy: | masiv |
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 excl. VAT
€537,08
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
€285,12 excl. VAT
€345
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
Pohovka Šarlota - šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 - 6 týdnů
€605,72 excl. VAT
€732,92
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 28/22
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5-8 týdnů
€366,74 excl. VAT
€443,75
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
