Rozkládací pohovka Riva modrá
Related products
Rozkládací pohovka Riva světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€324,58 excl. VAT
€324,58
Rozkládací pohovka Simon šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €275,14 excl. VAT
from €332,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šířka: | 192 cm |
| Hloubka: | 91 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Výška sedací plochy: | 46 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 56 cm |
| látka: | manila 26 |
| nohy: | masiv |
| výplň: | Vlnová pružina |
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
nedostupné
€275,45 excl. VAT
€333,29
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
Dvousedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 excl. VAT
€232,92
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
