Pohovka Lumi tmavě šedá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x190 cm |
| Základní barva: | Salvador 16 |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
Dvousedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 excl. VAT
€232,92
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 excl. VAT
€420,42
€833,29
–50 %
Pohovka BOB 2 hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
€959,92
–8 %
Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
€722,79 excl. VAT
€874,58
Pohovka Šarlota - šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 - 6 týdnů
€605,72 excl. VAT
€732,92
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
pohovka trojsed Bellano
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €471,42 excl. VAT
from €570,42
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
