Pohovka Lumi světle šedá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x190 cm |
| Základní barva: | Salvador 14 |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
€585,79
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€309,92 excl. VAT
€375
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€254,82 excl. VAT
€308,33
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€275,45 excl. VAT
€333,29
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 excl. VAT
€537,08
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 excl. VAT
€399,58
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
