Pohovka Kaja světle šedá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 65 |
| Výška sedu: | 45 cm |
Rozkládací pohovka s ÚP LAPALIO, barva světle béžová
skladem - na ext. skladě
€362,26 excl. VAT
€438,33
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
Rozkládací pohovka NOEL výběr látek
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€389,81 excl. VAT
€471,67
pohovka dvojsed Bellano
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €397,73 excl. VAT
from €481,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
