Pohovka Jasmín Sawana 25/16 světlý střed
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 195 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Plocha po rozložení: | 120x195 cm |
| Výplň sedáku: | pružiny/PUR pěna |
| Základní barva: | světlý střed/tmavé boky |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
