Komoda K1-3D-2S (Z)
Related products
Action
Komoda K1-2D (Z)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - Mikulov
€40,98 excl. VAT
€49,58
€248,33
–16 %
Obývací stěna ZETA jasan zlatý/bílá
skladem - na ext. skladě
€171,83 excl. VAT
€207,92
Sestava INDIANAPOLIS sv. jasan (4+5+9+11)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
4 týdny
€659,78 excl. VAT
€798,33
Obývací stěna PUERTO matera/dub old style
skladem - na ext. skladě 1
€298,93 excl. VAT
€361,71
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+6+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€592,29 excl. VAT
€716,67
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+5+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€659,78 excl. VAT
€798,33
Product detailed description
Kombinovaná komoda s kvalitními kovovými pojezdy. Má dvě police a dva šuplíky. Zboží je dováženo v demontovaném stavu.Additional parameters
| Category: | Komody, skříňky a prádelníky |
|---|---|
| sirka: | 109 cm |
| vyska: | 85 cm |
| hloubka: | 35 cm |
| material: | lamino 16 mm |
| barva: | dub sonoma |
| zasuvky: | 2 |
| police: | 3 |
| kovove-pojezdy: | ano |
€732,92
–43 %
Příborník s nástavcem 2 dveře RUBI dub
na objednávku
€344,32 excl. VAT
€416,63
€387,46
–35 %
Komoda 2 dveře + 4 zásuvky TORINO vosk
na externím skladě
€206,58 excl. VAT
€249,96
Koupelnová skříňka LANTA D1D3P bambus
skladem - na ext. skladě
€46,49 excl. VAT
€56,25
ESSEX zásuvková komoda, antracit/light artwood
skladem - na ext. skladě 1
€74,73 excl. VAT
€90,42
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
