Pohovka Oskar hnědá
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
textilní potah, barevné provedení hnědájádro z vlnité pružiny, výška sedu 40 cm, hloubka sedu 55 cm, rozměr rozložené 190 × 120 cm
rozkládací s úložným prostorem, rozkládání KLIK-KLAK (postup uveden v návodu k montáži)
po složení do polohy k sedu upravte krycí látku v zadní části tak, aby zakryla rozkládací mechanizmus
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Sitzgarnitur |
|---|---|
| EAN: | 8591982237406 |
| Rozměry: | 190 x 90 x 90 cm |
| rozkládání: | KLIK-KLAK |
| hloubka sedu: | 55 cm |
| výška sedu: | 40 cm |
| rozměr rozložené: | 190 × 120 cm |
| látka: | Inari 28 |
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
