Křeslo Bela Lux modrá
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Sitzgarnitur |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Výplň sedadla: | vysoce elastická pěna, vlnité pružiny |
| Úložný prosto: | ano |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| plocha na spaní: | 188×82 cm |
| rozkládací: | ano |
| látka: | Terra 73 |
| Výška opěradla: | 50 cm |
Atraktivní pohovka ve skadinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!!...
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
