Pohovka Arena růžová
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Sitzgarnitur |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 91 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 192x140 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška opěráku: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 79 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 52 cm |
| Dělka: | 192 cm |
| potah: | Arte 51B |
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
Atraktivní pohovka ve skadinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!!...
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
