Sedací souprava Olga P černá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 230x130 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Výška opěráku: | 52 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 61 cm |
| Šířka područky: | 23 cm |
| Dělka: | 320 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Blek P Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 ohne MwSt.
€1 487,92
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia šedo-zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 ohne MwSt.
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Toro P oranžovo-hnědá
3 - 6 týdnů
€921,83 ohne MwSt.
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
