Sedací souprava Lola L šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 210x140 cm |
| Základní barva: | Palladium 16 |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška područky: | 60 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 52 cm |
| Šířka područky: | 20 cm |
| Dělka: | 265 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 ohne MwSt.
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Rozkládací rohová sedačka TRINIDAD výběr barev
Na objednávku
€772,38 ohne MwSt.
€934,58
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - khaki
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 90 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
