Sedací souprava L Nadia Velva 10 - vínová
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 100 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 121x204 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Hloubka sedu: | 50 cm |
| Šířka područky: | 69 cm |
| Dělka: | 275 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
€894,63 ohne MwSt.
€1 082,50
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 ohne MwSt.
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Sedací souprava Lola L béžová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
3 - 6 týdnů
€981,75 ohne MwSt.
€1 187,92
Rozkládací rohová sedačka TRINIDAD výběr barev
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 3,0 von 5 Sternen.
Na objednávku
€772,38 ohne MwSt.
€934,58
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L světle modrá
3 - 6 týdnů
€921,83 ohne MwSt.
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava P Nadia Velva 10 - vínová
3 - 6 týdnů
€1 201,45 ohne MwSt.
€1 453,75
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
