Sedací souprava Lola L béžová
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 210x140 cm |
| Základní barva: | Palladium 3 |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška područky: | 60 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 52 cm |
| Šířka područky: | 20 cm |
| Dělka: | 265 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Toro P světle modrá
3 - 6 týdnů
€921,83 ohne MwSt.
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - khaki
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Lidie - žlutá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
