Rozkládací sedací souprava Carlos světle šedá
Verwandte Produkte
Rozkládací sedací souprava Carlos šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
Na dotaz
€653,93 ohne MwSt.
€791,25
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Šířka: | 265 cm |
| hloubka: | 170 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| plocha na spaní: | 120 x 220 cm |
| Výplň sedadla: | Vlnová pružina |
| Rozklad: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Látka: | Velo 632 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 9 hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - žlutá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - khaki
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
