Rozkládací sedací souprava Carlos šedá
Verwandte Produkte
Rozkládací sedací souprava Carlos světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
Na dotaz
€653,93 ohne MwSt.
€791,25
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Šířka: | 265 cm |
| hloubka: | 170 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| plocha na spaní: | 120 x 220 cm |
| Výplň sedadla: | Vlnová pružina |
| Rozklad: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Látka: | Velo 634 |
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 90 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
€875,83
–0 %
Rozkl. rohová sedačka s taburetem NEWPORT výběr barev
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
4 týdny
€722,79 ohne MwSt.
€874,58
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - světle šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
€894,63 ohne MwSt.
€1 082,50
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - žlutá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
