Pohovka Malina tm.šedá
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Výplň pohovky tvoří pružiny bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohovku dodáváme v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce.
Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. V ceně pohovky jsou 2 velké barevné polštáře a dva menší polštáře v barvě pohovky, které slouží jako opěrky na ruce. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 85 cm |
| Hloubka: | 93 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 138x200 cm |
| Dělka: | 200 cm |
| Výplň sedáku: | vlnovec, Pur pěna |
| Látka: | Aston 18 |
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I95/I91
Na objednávku
€680,79 ohne MwSt.
€823,75
€585,79
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€309,92 ohne MwSt.
€375
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
