Pohovka Lumi hnědá
Verwandte Produkte
Pohovka Scarlet
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €288,91 ohne MwSt.
ab €349,58
pohovka Mini žlutá/šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €218,66 ohne MwSt.
ab €264,58
pohovka Scandi
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €268,25 ohne MwSt.
ab €324,58
pohovka Kora
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,3 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €340,56 ohne MwSt.
ab €412,08
pohovka Luna
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €476,93 ohne MwSt.
ab €577,08
pohovka Kora Plus tmavě šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €340,56 ohne MwSt.
ab €412,08
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| šířka: | 235 cm |
| hloubka: | 94 cm |
| výška: | 91 cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| hloubka sedu: | 53 cm |
| výška opěrky: | 55 cm |
| výška zad: | 43 cm |
| plocha na spaní: | 145 x 190 cm |
| úložný prostor: | ano |
| automat rozklad: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 ohne MwSt.
€399,58
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 09
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 ohne MwSt.
€537,08
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
