Matrace Atlas Visco 200x160x18cm
Súvisiaci tovar
Matrace Atlas Astana 3D Flex 140x200x22 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-2 týdny
€240,70 bez DPH
€291,25
Matrace Atlas Flexi 200x140x18cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-2 týdny
€171,83 bez DPH
€207,92
Matrace Atlas Visco 200x120x18cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-2 týdny
€189,05 bez DPH
€228,75
Novinka
Postel Muna 160 s osvětlením antracit
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€564,40 bez DPH
€682,92
doprava zdarma
od €1 457,92 až –42 %
kontinentální postel 160 MARCO (boxspring) Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €688,36 bez DPH
od €832,92
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
doprava zdarma
od €1 457,92 až –40 %
kontinentální postel 180 MARCO (boxspring) Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €719,36 bez DPH
od €870,42
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | sendvičové (pěnové) |
|---|---|
| Výška matrace:: | 18cm |
| Tuhost matrace:: | tvrdší |
| Zóny matrace:: | 7 |
| Jádro matrace:: | RE pěna |
| Ložná plocha:: | Paměťová pěna/Flexifoam |
| Nosnost matrace:: | 135kg |
| Potah na matraci:: | Snímatelný, dělitelný a pratelný na 60°C |
| Vhodné uložení matrace:: | na lamelový rošt |
Matrace Atlas Flexi 18cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
0-3 týdny
€102,96 bez DPH
€124,58
Matrace Atlas Flexi 200x120x18cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-2 týdny
€171,83 bez DPH
€207,92
Matrace Atlas Flexi 200x140x18cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-2 týdny
€171,83 bez DPH
€207,92
polštář London HERBAL Anatomický polštář
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€92,98 bez DPH
€112,50
Pěna HERBAL-FOAM .....
Rozkládací matrace Jelena II světle modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
rozkládací matrace/křeslo Selena hnědá
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
0-3 týdny
od €130,17 bez DPH
od €157,50
Skládací matrace Karo tmavě šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€187,67 bez DPH
€227,08
rozkládací matrace/křeslo Selena fialová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-3 týdny
od €130,17 bez DPH
od €157,50
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
