Rohová sedací souprava PRIMO U světle šedá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 390 cm |
| šířka: | 185 cm |
| výška: | 86 cm |
| spaní: | 348 x 132 cm |
| automat rozklad: | ano |
| úložný prostor: | ano |
| výška sedu: | 40 cm |
| látka: | Poso 55 |
| polštáře: | ano |
Akcia
doprava zdarma
Sedací souprava Volare 3+2+1 krémová
2-8 týdnů
od €994,83 bez DPH
od €1 203,75
Křeslo Valentino zelená ve více barvách
2-8 týdnů
od €424,93 bez DPH
od €514,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Křeslo Valentino růžová ve více barvách
2-8 týdnů
od €424,93 bez DPH
od €514,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
doprava zdarma
Rohová sedací souprava Jacobs zelená
2-8 týdnů
od €922,17 bez DPH
od €1 115,83
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
