Sedací souprava Bono UNI hnědá
Súvisiaci tovar
sedací souprava Zibi
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €543,74 bez DPH
od €657,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 226 cm |
| Hloubka: | 145 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 140x203 cm |
| Základní barva: | Salvador 17 denim |
| Výška sedu: | 44 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 bez DPH
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 bez DPH
€1 281,50
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
€894,63 bez DPH
€1 082,50
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
