Sedací souprava Alvin P Lincoln 75 tyrkysová
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 305 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 150x250 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška područky: | 56 cm |
| Výška opěráku: | 53 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 56 cm |
| Šířka područky: | 30 cm |
| Dělka: | 205 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - světle šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 bez DPH
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia šedo/zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L oranžovo-hnědá
3 - 6 týdnů
€921,83 bez DPH
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
