Postel Mauro 180 růžová
Súvisiaci tovar
Postel Mauro 180 silver
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€605,72 bez DPH
€732,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | postele, válendy |
|---|---|
| Úložný prosto: | ne |
| matrace: | taštičkovým pružinovým jádrem |
| nohy: | černé plastové |
| látka: | Matana |
| Tloušťka matrace: | 18 cm |
| Výška sedu: | 58 cm |
| Délka: | 210 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Šířka: | 190 cm |
doprava zdarma
od €1 457,92 až –40 %
kontinentální postel 180 Murano (boxspring) přístup do úložného prostoru z boku postele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €719,36 bez DPH
od €870,42
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
doprava zdarma
od €1 547,50 až –40 %
kontinentální postel 180 Murano ( s polohováním) s polohováním, přístup do úložného prostoru od nohou
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €764,12 bez DPH
od €924,58
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Cairo 160 modrá Ve více barvách
2-8 týdnů
€504,48 bez DPH
€610,42
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Wave 160 růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€618,45 bez DPH
€748,33
Postel Kolumbia 180 tmavá šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€638,78 bez DPH
€772,92
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
