Pohovka Lumi hnědá
Súvisiaci tovar
Pohovka Scarlet
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €288,91 bez DPH
od €349,58
pohovka Mini žlutá/šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €218,66 bez DPH
od €264,58
pohovka Scandi
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €268,25 bez DPH
od €324,58
pohovka Kora
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €340,56 bez DPH
od €412,08
pohovka Luna
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €476,93 bez DPH
od €577,08
pohovka Kora Plus tmavě šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
od €340,56 bez DPH
od €412,08
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| šířka: | 235 cm |
| hloubka: | 94 cm |
| výška: | 91 cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| hloubka sedu: | 53 cm |
| výška opěrky: | 55 cm |
| výška zad: | 43 cm |
| plocha na spaní: | 145 x 190 cm |
| úložný prostor: | ano |
| automat rozklad: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 bez DPH
€306,25
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku
€254,82 bez DPH
€308,33
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 bez DPH
€306,25
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 bez DPH
€537,08
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 bez DPH
€391,25
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
