Pohovka Kaja hnědá
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 64 |
| Výška sedu: | 45 cm |
pohovka dvojsed Bellano
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €397,73 bez DPH
od €481,25
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 bez DPH
€537,08
Dvousedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 bez DPH
€232,92
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 bez DPH
€306,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě
€275,45 bez DPH
€333,29
€1 074,96
–45 %
Pohovka POHODA 3 šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě
€481,75 bez DPH
€582,92
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
