Křeslo ušák Lady modrý květ
Súvisiaci tovar
Tip
ušák Lord Coral
2-6 týdnů
€240,70 bez DPH
€291,25
Elegantní křeslo ve skandinávském stylu.
€415,83
–32 %
Relaxační křeslo ušák Selene žlutá - mix
2-6 týdnů
€232,44 bez DPH
€281,25
Podrobný popis
Pohodlné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Nožky jsou ze dřeva v barvě wenge, čalounění je z látky velvet v černé barvě (Bluvel 19). Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři.Dodatočné parametre
| Kategória: | křesla |
|---|---|
| Šířka křesla: | 84 cm |
| Výška: | 104 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| Barva: | květy + mix |
| Materiál: | dřevo, látka |
| Hloubka křesla: | 90 cm |
| šířka sedu: | 50 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Výška noh: | 13 cm |
| nohy moření: | bílá, přírodní, černá, ořech |
TV křeslo s elektrickým polohováním, držák telefonu, uložný box, zabudované ovládání, USB-A a USB-C, rotace do 240°, hou
skladem - na ext. skladě
€485,19 bez DPH
€587,08
Novinka
Křeslo relaxační s podnožkou, růžový manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
€123,62 bez DPH
€149,58
TV a relaxační křeslo, manuální polohování, potah stříbrná látka v dekoru kůže
skladem - na ext. skladě
€278,58 bez DPH
€337,08
Křeslo, potah modrá manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€137,40 bez DPH
€166,25
TV křeslo s elektrickým polohováním, hlasové ovládání (ENG), reproduktor, podsvícení, držák telefonu, uložný box, zabudo
Více než 12 týdnů
€564,40 bez DPH
€682,92
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka, TV-1171 GREY2
skladem - na ext. skladě
€498,97 bez DPH
€603,75
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah coffee látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 bez DPH
€407,92
Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
skladem - na ext. skladě
€189,05 bez DPH
€228,75
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 bez DPH
€407,92
Křeslo, lanýžová látka, dřevěné nohy - masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€199,38 bez DPH
€241,25
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
